Uruchom Program Drdietman

Dobre odżywianie jest konieczne dla zdrowia. Żeby jeść zdrowo, musisz wiedzieć, co jesz. Odpowiednia wiedza o produktach spożywczych pomoże Ci w ich trafnym doborze. Umożliwi też, niezbędne dla zachowania dobrego zdrowia, okresowe sprawdzanie zbilansowania Twojego odżywiania. Jest zatem niezwykle ważne, żeby każda zainteresowana osoba mogła bez problemu dotrzeć do informacji o wszystkich obecnych na rynku wyrobach spożywczych.

Dlatego odpowiednia informacja o produktach spożywczych powinna być zdromadzona w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

Zobacz więcej

Dla umożliwenia wszystkim konsumentom korzystania z prawa do ochrony zdrowia Portal jedzdobrze.pl udostępnia Tabele wartości odżywczych. Każdy producent lub importer żywności może publikować w nich informacje o swoich wyrobach.

Dbałość o zdrowie klientów nakazuje tym osobom podawanie w Tabelach nie tylko informacji, których publikowanie jest obligatoryjne. Powinny być w nich także zamieszczone wszelkie informacje o danym wyrobie, mogące mieć wpływ na zdrowie osoby, która go spożyje.

Poprzez publikowanie w Tabelach wartości odżywczych informacji o swoich wyrobach producent lub importer żywności manifestuje, że prowadzi działaność w sposób odpowiedzialny społecznie.

Ukryj

"Nic nie potrafi nam dać
tyle zdrowia i tyle przyjemności,
co jedzenie"

E-mail: redakcja@jedzdobrze.pl, Tel. 570 950 952, Godz. pracy 8:00 - 16:00

Wiejski Stragan

Wiejski Stragan

Adres: Dziarnówko 25, 14-200 Iława,
Telefon: +48733771885
https://wiejskistragan.pl/
wiejskistragan@gmail.com

Jeśli poszukujesz smaku prawdziwych, wiejskich wędlin i chcesz odżywiać się zdrowo, to znajdujesz się w idealnym miejscu. Zakupisz tutaj wędliny prosto od rolnika. W przeciwieństwie do hodowli komercyjnych, nie stosujemy antybiotyków ani chemii. Nasze wędliny nie zawierają sztucznych dodatków. Tylko 100% mięsa!

Oferta producenta

Tabele wartości odżywczej produktów spożywczych


Nazwawielkość opakowania Producent/Autor EAN Sklep Energia IG Porównaj produkty
Prawdziwe parówki 300 g Wiejski Stragan Gdzie kupić... 257 kcal
Salceson biały 300 g Wiejski Stragan Gdzie kupić... 88 kcal
Winogrono jasne 1000 g Wiejski Stragan Gdzie kupić... 70 kcal 45

Komentarze

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.

* - te pola są obowiązkowe

Brak komentarzy