Uruchom Program Drdietman

Dobre odżywianie jest konieczne dla zdrowia. Żeby jeść zdrowo, musisz wiedzieć, co jesz. Odpowiednia wiedza o produktach spożywczych pomoże Ci w ich trafnym doborze. Umożliwi też, niezbędne dla zachowania dobrego zdrowia, okresowe sprawdzanie zbilansowania Twojego odżywiania. Jest zatem niezwykle ważne, żeby każda zainteresowana osoba mogła bez problemu dotrzeć do informacji o wszystkich obecnych na rynku wyrobach spożywczych.

Dlatego odpowiednia informacja o produktach spożywczych powinna być zdromadzona w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

Zobacz więcej

Dla umożliwenia wszystkim konsumentom korzystania z prawa do ochrony zdrowia Portal jedzdobrze.pl udostępnia Tabele wartości odżywczych. Każdy producent lub importer żywności może publikować w nich informacje o swoich wyrobach.

Dbałość o zdrowie klientów nakazuje tym osobom podawanie w Tabelach nie tylko informacji, których publikowanie jest obligatoryjne. Powinny być w nich także zamieszczone wszelkie informacje o danym wyrobie, mogące mieć wpływ na zdrowie osoby, która go spożyje.

Poprzez publikowanie w Tabelach wartości odżywczych informacji o swoich wyrobach producent lub importer żywności manifestuje, że prowadzi działaność w sposób odpowiedzialny społecznie.

Ukryj

"Nic nie potrafi nam dać
tyle zdrowia i tyle przyjemności,
co jedzenie"

E-mail: redakcja@jedzdobrze.pl, Tel. 570 950 952, Godz. pracy 8:00 - 16:00

Well Well Foods Sp. z o.o.

Well Well Foods Sp. z o.o.

Adres: Posag 7 Panien, 02-495 Warszawa
Telefon: +48666347606
http://www.well-well.eu
k.borsukiewicz@polsoja.com.pl

Stale dbamy o to, by podać Ci to, co najlepsze – naturalne jedzenie bez konserwantów. Wierzymy, że krótka lista składników to długie i zdrowe życie. Świeże warzywa, aromatyczne przyprawy oraz zioła to jest to! Dowiedz się więcej o naszym zdrowym podejściu do jedzenia. Poznaj filozofię Well Well i rozsmakuj się w niej na dobre.

Nudzie w kuchni mówimy stanowcze „nie”! Produkty Well Well to sposób na to, aby nawet prosty obiad czy przekąska dały masę frajdy. Ty też inspiruj się tym, co w naturze najlepsze i przyrządzaj swoje własne kompozycje. Bo w końcu jedzenie powinno być przyjemnością!

To, co jesz, ma wpływ na to, jak się czujesz. Chcemy codziennie dostarczać Ci energii niezbędnej do realizacji Twoich celów, dlatego starannie sprawdzamy, z czego powstają nasze produkty. Wybieramy surowce najwyższej jakości i komponujemy je tak, by zaskoczyły Cię pysznym smakiem.

Długo produktami WellWell można się jedynie... delektować! Przygotowanie posiłku zajmie Ci tylko kilka minut, a potem zostaje już sama przyjemność z jedzenia. Nieważne, gdzie jesteś – w domu, w pracy czy w szkole – to, co lubisz, masz zawsze pod ręką.

Oferta producenta

Tabele wartości odżywczej produktów spożywczych


Nazwawielkość opakowania Producent/Autor EAN Sklep Energia IG Porównaj produkty
Burgery wieloziarniste 100 g Well Well Foods Sp. z o.o. Gdzie kupić... 0 kcal
Burgery z soczewicy 100 g Well Well Foods Sp. z o.o. Gdzie kupić... 0 kcal
Pasta z pestkami dyni z brokułami 100 g Well Well Foods Sp. z o.o. Gdzie kupić... 0 kcal
Pasta z pestkami słonecznika z ogórkiem i koperkiem 100 g Well Well Foods Sp. z o.o. . Gdzie kupić... 0 kcal
Pasta z pestkami słonecznika z suszonymi pomidorami i bazylią 100 g Well Well Foods Sp. z o.o. .. Gdzie kupić... 0 kcal

Komentarze

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.

* - te pola są obowiązkowe

Brak komentarzy