Uruchom Program Drdietman

Dobre odżywianie jest konieczne dla zdrowia. Żeby jeść zdrowo, musisz wiedzieć, co jesz. Odpowiednia wiedza o produktach spożywczych pomoże Ci w ich trafnym doborze. Umożliwi też, niezbędne dla zachowania dobrego zdrowia, okresowe sprawdzanie zbilansowania Twojego odżywiania. Jest zatem niezwykle ważne, żeby każda zainteresowana osoba mogła bez problemu dotrzeć do informacji o wszystkich obecnych na rynku wyrobach spożywczych.

Dlatego odpowiednia informacja o produktach spożywczych powinna być zdromadzona w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

Zobacz więcej

Dla umożliwenia wszystkim konsumentom korzystania z prawa do ochrony zdrowia Portal jedzdobrze.pl udostępnia Tabele wartości odżywczych. Każdy producent lub importer żywności może publikować w nich informacje o swoich wyrobach.

Dbałość o zdrowie klientów nakazuje tym osobom podawanie w Tabelach nie tylko informacji, których publikowanie jest obligatoryjne. Powinny być w nich także zamieszczone wszelkie informacje o danym wyrobie, mogące mieć wpływ na zdrowie osoby, która go spożyje.

Poprzez publikowanie w Tabelach wartości odżywczych informacji o swoich wyrobach producent lub importer żywności manifestuje, że prowadzi działaność w sposób odpowiedzialny społecznie.

Ukryj

"Nic nie potrafi nam dać
tyle zdrowia i tyle przyjemności,
co jedzenie"

E-mail: redakcja@jedzdobrze.pl, Tel. 570 950 952, Godz. pracy 8:00 - 16:00

TAN-VIET International S.A.

TAN-VIET International S.A.

Adres: ul. Marco Polo 9, 83-031 Łęgowo,
Telefon: +480586929000
https://www.tan-viet.com.pl/
tan-viet@tan-viet.com.pl

Firma TAN-VIET istnieje na polskim rynku od 1990 roku. Założone przez Pana Tao Ngoc Tu przedsiębiorstwo na przestrzeni lat osiągnęło wymierny sukces rynkowy i jest jednym z największych importerów i dystrybutorów produktów orientalnych w Polsce.

W ciągu całej działalności zdobyliśmy bogate doświadczenia oraz nawiązaliśmy szerokie kontakty handlowe w Polsce i w świecie. Współpracujemy z kontrahentami na terenie Europy, Azji i Ameryce Środkowej.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo zarówno produkty kuchni orientalnej jak też szereg produktów typu instant, głównie zupy błyskawiczne z kluskami. Szczycimy się również tym, iż eksportujemy polskie produkty rolno-spożywcze, w tym produkty mleczarskie.

Oferta producenta

Tabele wartości odżywczej produktów spożywczych


Nazwawielkość opakowania Producent/Autor EAN Sklep Energia IG Porównaj produkty
Sos sojowy, Tao Tao 735 g TAN-VIET International S.A. 5901882220638 Gdzie kupić... 27 kcal

Komentarze

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.

* - te pola są obowiązkowe

Brak komentarzy