Uruchom Program Drdietman

Dobre odżywianie jest konieczne dla zdrowia. Żeby jeść zdrowo, musisz wiedzieć, co jesz. Odpowiednia wiedza o produktach spożywczych pomoże Ci w ich trafnym doborze. Umożliwi też, niezbędne dla zachowania dobrego zdrowia, okresowe sprawdzanie zbilansowania Twojego odżywiania. Jest zatem niezwykle ważne, żeby każda zainteresowana osoba mogła bez problemu dotrzeć do informacji o wszystkich obecnych na rynku wyrobach spożywczych.

Dlatego odpowiednia informacja o produktach spożywczych powinna być zdromadzona w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

Zobacz więcej

Dla umożliwenia wszystkim konsumentom korzystania z prawa do ochrony zdrowia Portal jedzdobrze.pl udostępnia Tabele wartości odżywczych. Każdy producent lub importer żywności może publikować w nich informacje o swoich wyrobach.

Dbałość o zdrowie klientów nakazuje tym osobom podawanie w Tabelach nie tylko informacji, których publikowanie jest obligatoryjne. Powinny być w nich także zamieszczone wszelkie informacje o danym wyrobie, mogące mieć wpływ na zdrowie osoby, która go spożyje.

Poprzez publikowanie w Tabelach wartości odżywczych informacji o swoich wyrobach producent lub importer żywności manifestuje, że prowadzi działaność w sposób odpowiedzialny społecznie.

Ukryj

"Nic nie potrafi nam dać
tyle zdrowia i tyle przyjemności,
co jedzenie"

E-mail: redakcja@jedzdobrze.pl, Tel. 570 950 952, Godz. pracy 8:00 - 16:00

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe JANEX Jan Ciupak, Leszek Ciupak Sp.j.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe JANEX Jan Ciupak, Leszek Ciupak Sp.j.

Adres: ul. Bohaterów Porytowego Wzgórza 31, 23-300 Janów Lubelski,
Telefon: +48158725087
http://janex-jl.pl/
marketing@janex-jl.pl

Nasza rodzinna firma rozpoczęła działalność w 1990 roku. Głównym kierunkiem działania jest produkcja wszystkich rodzajów kasz. Tradycyjne metody produkcji sięgające lat 60-tych sprawiły, że jesteśmy liderem sprzedaży na rynku krajowym i zagranicznym.

Oferta producenta

Tabele wartości odżywczej produktów spożywczych


Nazwawielkość opakowania Producent/Autor EAN Sklep Energia IG Porównaj produkty
Ryż naturalny brązowy 400 g Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe JANEX Jan Ciupak, Leszek Ciupak Sp.j. 5908267103432 Gdzie kupić... 356 kcal 50

Komentarze

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.

* - te pola są obowiązkowe

Brak komentarzy