Uruchom Program Drdietman

Dobre odżywianie jest konieczne dla zdrowia. Żeby jeść zdrowo, musisz wiedzieć, co jesz. Odpowiednia wiedza o produktach spożywczych pomoże Ci w ich trafnym doborze. Umożliwi też, niezbędne dla zachowania dobrego zdrowia, okresowe sprawdzanie zbilansowania Twojego odżywiania. Jest zatem niezwykle ważne, żeby każda zainteresowana osoba mogła bez problemu dotrzeć do informacji o wszystkich obecnych na rynku wyrobach spożywczych.

Dlatego odpowiednia informacja o produktach spożywczych powinna być zdromadzona w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

Zobacz więcej

Dla umożliwenia wszystkim konsumentom korzystania z prawa do ochrony zdrowia Portal jedzdobrze.pl udostępnia Tabele wartości odżywczych. Każdy producent lub importer żywności może publikować w nich informacje o swoich wyrobach.

Dbałość o zdrowie klientów nakazuje tym osobom podawanie w Tabelach nie tylko informacji, których publikowanie jest obligatoryjne. Powinny być w nich także zamieszczone wszelkie informacje o danym wyrobie, mogące mieć wpływ na zdrowie osoby, która go spożyje.

Poprzez publikowanie w Tabelach wartości odżywczych informacji o swoich wyrobach producent lub importer żywności manifestuje, że prowadzi działaność w sposób odpowiedzialny społecznie.

Ukryj

"Nic nie potrafi nam dać
tyle zdrowia i tyle przyjemności,
co jedzenie"

E-mail: redakcja@jedzdobrze.pl, Tel. 570 950 952, Godz. pracy 8:00 - 16:00

PPH ANKORP Sp. z o.o.

PPH ANKORP Sp. z o.o.

Adres: ul. Księcia Józefa 54a, 30-206 Kraków
Telefon: +48601545198
http://www.musztardykonik.pl
technolog@musztardykonik.pl

Jesteśmy producentem, którego wyróżnia tradycyjna technologia wytwarzania na zimno czyli proces, zachowuje wartości odżywcze składników i nie traci zawartych w nich witamin. Rozcierane na krem musztardy są leżakowane, schładzane oraz powoli mieszane przez dwa dni. W procesie produkcyjnym nie używa się konserwantów i zagęstników. Obecnie na rynku występują w większości musztardy pasteryzowane, odgazowywane próżniowo i konfekcjonowane na gorąco. Taka technologia produkcji radykalnie skraca czas i koszty produkcji lecz obniża wartości odżywcze, zawartość witamin oraz smak musztard.

Musztardy z Konikiem - to jedyny w Polsce i jeden z trzech w Europie – producent musztard działający bez przerw od XIX w i stosujący do dzisiaj tradycyjną technologię produkcji musztard na zimno. Nasz sztandarowy produkt – krem z gorczycy z miodem jest w ciągłej produkcji od niemal 100 lat według dokładnie tych samych receptur, co jest ewenementem na polskim rynku spożywczym. Aktualnie w firmie produkowanych jest osiem rodzajów musztard: sarepska, stołowa-delikatesowa, kremska, chrzanowa, majonezowo-chrzanowa, starofrancuska, jałowcowa oraz nasz legendarny krem z gorczycy z miodem. Produkowane są również ketchupy tradycyjne o smaku łagodnym i pikantnym.

Oferta producenta

Tabele wartości odżywczej produktów spożywczych


Nazwawielkość opakowania Producent/Autor EAN Sklep Energia IG Porównaj produkty
Ketchup łagodny 470 g PPH ANKORP Sp. z o.o. Gdzie kupić... 0 kcal
Ketchup pikantny 470 g PPH ANKORP Sp. z o.o. Gdzie kupić... 0 kcal
Krem z gorczycy z miodem 200 g PPH ANKORP Sp. z o.o. Gdzie kupić... 0 kcal
Musztarda jałowcowa ostra 200 g PPH ANKORP Sp. z o.o. Gdzie kupić... 0 kcal
Musztarda starofrancuska 200 g PPH ANKORP Sp. z o.o. Gdzie kupić... 0 kcal

Komentarze

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.

* - te pola są obowiązkowe

Brak komentarzy