Uruchom Program Drdietman

Dobre odżywianie jest konieczne dla zdrowia. Żeby jeść zdrowo, musisz wiedzieć, co jesz. Odpowiednia wiedza o produktach spożywczych pomoże Ci w ich trafnym doborze. Umożliwi też, niezbędne dla zachowania dobrego zdrowia, okresowe sprawdzanie zbilansowania Twojego odżywiania. Jest zatem niezwykle ważne, żeby każda zainteresowana osoba mogła bez problemu dotrzeć do informacji o wszystkich obecnych na rynku wyrobach spożywczych.

Dlatego odpowiednia informacja o produktach spożywczych powinna być zdromadzona w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

Zobacz więcej

Dla umożliwenia wszystkim konsumentom korzystania z prawa do ochrony zdrowia Portal jedzdobrze.pl udostępnia Tabele wartości odżywczych. Każdy producent lub importer żywności może publikować w nich informacje o swoich wyrobach.

Dbałość o zdrowie klientów nakazuje tym osobom podawanie w Tabelach nie tylko informacji, których publikowanie jest obligatoryjne. Powinny być w nich także zamieszczone wszelkie informacje o danym wyrobie, mogące mieć wpływ na zdrowie osoby, która go spożyje.

Poprzez publikowanie w Tabelach wartości odżywczych informacji o swoich wyrobach producent lub importer żywności manifestuje, że prowadzi działaność w sposób odpowiedzialny społecznie.

Ukryj

"Nic nie potrafi nam dać
tyle zdrowia i tyle przyjemności,
co jedzenie"

E-mail: redakcja@jedzdobrze.pl, Tel. 570 950 952, Godz. pracy 8:00 - 16:00

POLGREEN CHRUST Sp .j.

POLGREEN CHRUST Sp .j.

Adres: ul. Kamionka 14, 05-334 Latowicz,
Telefon: +48257524242
http://www.polgreen.pl/
grzegorz@polgreen.pl

Firma Polgreen istnieje od 1993 roku. W swojej ofercie mamy szeroki wybór zdrowej żywności: ryżu, kasz, płatków, fasoli, grochu, mąki oraz wiele innych produktów. Nasze produkty pakujemy w kartoniki, torebki papierowe i foliowe. Posiadamy także artykuły pakowane luzem w workach 25kg i 50kg. Proponujemy również artykuły cukiernicze, piekarnicze, masarskie, różnego rodzaju bakalie i przyprawy.

Oferta producenta

Tabele wartości odżywczej produktów spożywczych


Nazwawielkość opakowania Producent/Autor EAN Sklep Energia IG Porównaj produkty
Soczewica czerwona 400 g POLGREEN CHRUST Sp .j. 5908231708007 Gdzie kupić... 378 kcal 30

Komentarze

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.

* - te pola są obowiązkowe

Brak komentarzy