Uruchom Program Drdietman

Dobre odżywianie jest konieczne dla zdrowia. Żeby jeść zdrowo, musisz wiedzieć, co jesz. Odpowiednia wiedza o produktach spożywczych pomoże Ci w ich trafnym doborze. Umożliwi też, niezbędne dla zachowania dobrego zdrowia, okresowe sprawdzanie zbilansowania Twojego odżywiania. Jest zatem niezwykle ważne, żeby każda zainteresowana osoba mogła bez problemu dotrzeć do informacji o wszystkich obecnych na rynku wyrobach spożywczych.

Dlatego odpowiednia informacja o produktach spożywczych powinna być zdromadzona w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

Zobacz więcej

Dla umożliwenia wszystkim konsumentom korzystania z prawa do ochrony zdrowia Portal jedzdobrze.pl udostępnia Tabele wartości odżywczych. Każdy producent lub importer żywności może publikować w nich informacje o swoich wyrobach.

Dbałość o zdrowie klientów nakazuje tym osobom podawanie w Tabelach nie tylko informacji, których publikowanie jest obligatoryjne. Powinny być w nich także zamieszczone wszelkie informacje o danym wyrobie, mogące mieć wpływ na zdrowie osoby, która go spożyje.

Poprzez publikowanie w Tabelach wartości odżywczych informacji o swoich wyrobach producent lub importer żywności manifestuje, że prowadzi działaność w sposób odpowiedzialny społecznie.

Ukryj

"Nic nie potrafi nam dać
tyle zdrowia i tyle przyjemności,
co jedzenie"

E-mail: redakcja@jedzdobrze.pl, Tel. 570 950 952, Godz. pracy 8:00 - 16:00

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska we Włoszczowie

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska we Włoszczowie

Adres: ul. Kochanowskiego 1, 29-100 Włoszczowa,
Telefon: +48413883300
http://www.osmwloszczowa.com.pl/
marketing@osmwloszczowa.com.pl

Jesteśmy jednym z czołowych producentów mleczarskich w Polsce. W prestiżowym rankingu ogłoszonym na targach MLEKOEXPO‘2014 zajęliśmy 5 miejsce spośród największych polskich mleczarni! Jesteśmy znani przede wszystkim z wysokiej jakości serów żółtych typu szwajcarskiego oraz znakomitych wyrobów galanteryjnych takich jak: serek wiejski, serki do chleba, śmietany, twarogi. Poznaj naszą historię i rozsmakuj się w naszych produktach!

Oferta producenta

Tabele wartości odżywczej produktów spożywczych


Nazwawielkość opakowania Producent/Autor EAN Sklep Energia IG Porównaj produkty
Ser żółty Gouda 150 g Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska we Włoszczowie 5901005000406 Gdzie kupić... 339 kcal

Komentarze

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.

* - te pola są obowiązkowe

Brak komentarzy