Uruchom Program Drdietman

Dobre odżywianie jest konieczne dla zdrowia. Żeby jeść zdrowo, musisz wiedzieć, co jesz. Odpowiednia wiedza o produktach spożywczych pomoże Ci w ich trafnym doborze. Umożliwi też, niezbędne dla zachowania dobrego zdrowia, okresowe sprawdzanie zbilansowania Twojego odżywiania. Jest zatem niezwykle ważne, żeby każda zainteresowana osoba mogła bez problemu dotrzeć do informacji o wszystkich obecnych na rynku wyrobach spożywczych.

Dlatego odpowiednia informacja o produktach spożywczych powinna być zdromadzona w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

Zobacz więcej

Dla umożliwenia wszystkim konsumentom korzystania z prawa do ochrony zdrowia Portal jedzdobrze.pl udostępnia Tabele wartości odżywczych. Każdy producent lub importer żywności może publikować w nich informacje o swoich wyrobach.

Dbałość o zdrowie klientów nakazuje tym osobom podawanie w Tabelach nie tylko informacji, których publikowanie jest obligatoryjne. Powinny być w nich także zamieszczone wszelkie informacje o danym wyrobie, mogące mieć wpływ na zdrowie osoby, która go spożyje.

Poprzez publikowanie w Tabelach wartości odżywczych informacji o swoich wyrobach producent lub importer żywności manifestuje, że prowadzi działaność w sposób odpowiedzialny społecznie.

Ukryj

"Nic nie potrafi nam dać
tyle zdrowia i tyle przyjemności,
co jedzenie"

E-mail: redakcja@jedzdobrze.pl, Tel. 570 950 952, Godz. pracy 8:00 - 16:00

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole

Adres: ul. Towarowa 6, 62-600 Koło,
Telefon: +48632720900
https://www.osmkolo.pl/
osm@osmkolo.pl

Produkty Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Kole cieszą się od blisko wieku uznaniem konsumentów, w wyniku czego były one wielokrotnie wyróżniane w konkursach branżowych i konsumenckich (m.in. Poznaj Dobrą Żywność, Godło TERAZ POLSKA) oraz nagradzane medalami na wielu targach (m.in. Polagra Food, Mleko Expo). Ponadto, gwarancją najwyższej jakości naszych produktów jest wdrożony i certyfikowany System Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności wg. standardu BRC oraz normy ISO 22000:2005.

Oferta producenta

Tabele wartości odżywczej produktów spożywczych


Nazwawielkość opakowania Producent/Autor EAN Sklep Energia IG Porównaj produkty
Maślanka wiejska naturalna 1 l Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole 5902495001461 Gdzie kupić... 46 kcal 28

Komentarze

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.

* - te pola są obowiązkowe

Brak komentarzy