Uruchom Program Drdietman

Dobre odżywianie jest konieczne dla zdrowia. Żeby jeść zdrowo, musisz wiedzieć, co jesz. Odpowiednia wiedza o produktach spożywczych pomoże Ci w ich trafnym doborze. Umożliwi też, niezbędne dla zachowania dobrego zdrowia, okresowe sprawdzanie zbilansowania Twojego odżywiania. Jest zatem niezwykle ważne, żeby każda zainteresowana osoba mogła bez problemu dotrzeć do informacji o wszystkich obecnych na rynku wyrobach spożywczych.

Dlatego odpowiednia informacja o produktach spożywczych powinna być zdromadzona w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

Zobacz więcej

Dla umożliwenia wszystkim konsumentom korzystania z prawa do ochrony zdrowia Portal jedzdobrze.pl udostępnia Tabele wartości odżywczych. Każdy producent lub importer żywności może publikować w nich informacje o swoich wyrobach.

Dbałość o zdrowie klientów nakazuje tym osobom podawanie w Tabelach nie tylko informacji, których publikowanie jest obligatoryjne. Powinny być w nich także zamieszczone wszelkie informacje o danym wyrobie, mogące mieć wpływ na zdrowie osoby, która go spożyje.

Poprzez publikowanie w Tabelach wartości odżywczych informacji o swoich wyrobach producent lub importer żywności manifestuje, że prowadzi działaność w sposób odpowiedzialny społecznie.

Ukryj

"Nic nie potrafi nam dać
tyle zdrowia i tyle przyjemności,
co jedzenie"

E-mail: redakcja@jedzdobrze.pl, Tel. 570 950 952, Godz. pracy 8:00 - 16:00

Mogyi Polska Sp. z.o.o.

Mogyi Polska Sp. z.o.o.

Adres: ul.Ligocka 103, 40-568 Katowice,
Telefon: +48322637980
https://mogyi.com/pl/
mogyi@mogyi.ids.pl

Firma jest jednym z najsilniejszych europejskich graczy w kategorii nasion i popcornu. Naszymi głównymi grupami produktów są ziarna słonecznika (w skorupach i bez skorupek), popcorn do mikrofali, pestki dyni i orzeszki ziemne. Posiadamy nasz własny system upnaturalne, który jest kontrolowany przez naszą firmę, od zasadzenia nasion aż do sprzedaży gotowych produktów w opakowaniach detalicznych. Jest to bardzo dobrze kontrolowany system, który stanowi projekt ”od pola do stołu konsumenta”. Do wytworzenia wszystkich pozostałych produktów, stosujemy surowce najwyższej jakości, które są ściśle i stale kontrolowane.

Oferta producenta

Tabele wartości odżywczej produktów spożywczych


Nazwawielkość opakowania Producent/Autor EAN Sklep Energia IG Porównaj produkty
Nasiona słonecznika prażone, niesolone 100 g Mogyi Polska Sp. z.o.o. 5997347541493 Gdzie kupić... 291 kcal 40

Komentarze

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.

* - te pola są obowiązkowe

Brak komentarzy