Uruchom Program Drdietman

Dobre odżywianie jest konieczne dla zdrowia. Żeby jeść zdrowo, musisz wiedzieć, co jesz. Odpowiednia wiedza o produktach spożywczych pomoże Ci w ich trafnym doborze. Umożliwi też, niezbędne dla zachowania dobrego zdrowia, okresowe sprawdzanie zbilansowania Twojego odżywiania. Jest zatem niezwykle ważne, żeby każda zainteresowana osoba mogła bez problemu dotrzeć do informacji o wszystkich obecnych na rynku wyrobach spożywczych.

Dlatego odpowiednia informacja o produktach spożywczych powinna być zdromadzona w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

Zobacz więcej

Dla umożliwenia wszystkim konsumentom korzystania z prawa do ochrony zdrowia Portal jedzdobrze.pl udostępnia Tabele wartości odżywczych. Każdy producent lub importer żywności może publikować w nich informacje o swoich wyrobach.

Dbałość o zdrowie klientów nakazuje tym osobom podawanie w Tabelach nie tylko informacji, których publikowanie jest obligatoryjne. Powinny być w nich także zamieszczone wszelkie informacje o danym wyrobie, mogące mieć wpływ na zdrowie osoby, która go spożyje.

Poprzez publikowanie w Tabelach wartości odżywczych informacji o swoich wyrobach producent lub importer żywności manifestuje, że prowadzi działaność w sposób odpowiedzialny społecznie.

Ukryj

"Nic nie potrafi nam dać
tyle zdrowia i tyle przyjemności,
co jedzenie"

E-mail: redakcja@jedzdobrze.pl, Tel. 570 950 952, Godz. pracy 8:00 - 16:00

MELVIT S.A.

MELVIT S.A.

Adres: ul. Grójecka 194/91, 02-390 Warszawa,
Telefon: +48297609846
https://melvit.pl/
i.fluks@melvit.com.pl

Nasza firma dzisiaj jest wiodącym producentem płatków oraz produktów zbożowych na rynku polskim. Ostatnie lata naszej działalności to okres dynamicznego rozwoju. Stawiamy sobie za cel bycie przedsiębiorstwem inspirującym i promującym zdrowe odżywianie poprzez dostarczanie nowych, innowacyjnych produktów oraz ciągłe doskonalenie ich jakości.

Oferta producenta

Tabele wartości odżywczej produktów spożywczych


Nazwawielkość opakowania Producent/Autor EAN Sklep Energia IG Porównaj produkty
Soczewica czerwona 400 g MELVIT S.A. 5906827014280 Gdzie kupić... 347 kcal 30

Komentarze

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.

* - te pola są obowiązkowe

Brak komentarzy