Uruchom Program Drdietman

Dobre odżywianie jest konieczne dla zdrowia. Żeby jeść zdrowo, musisz wiedzieć, co jesz. Odpowiednia wiedza o produktach spożywczych pomoże Ci w ich trafnym doborze. Umożliwi też, niezbędne dla zachowania dobrego zdrowia, okresowe sprawdzanie zbilansowania Twojego odżywiania. Jest zatem niezwykle ważne, żeby każda zainteresowana osoba mogła bez problemu dotrzeć do informacji o wszystkich obecnych na rynku wyrobach spożywczych.

Dlatego odpowiednia informacja o produktach spożywczych powinna być zdromadzona w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

Zobacz więcej

Dla umożliwenia wszystkim konsumentom korzystania z prawa do ochrony zdrowia Portal jedzdobrze.pl udostępnia Tabele wartości odżywczych. Każdy producent lub importer żywności może publikować w nich informacje o swoich wyrobach.

Dbałość o zdrowie klientów nakazuje tym osobom podawanie w Tabelach nie tylko informacji, których publikowanie jest obligatoryjne. Powinny być w nich także zamieszczone wszelkie informacje o danym wyrobie, mogące mieć wpływ na zdrowie osoby, która go spożyje.

Poprzez publikowanie w Tabelach wartości odżywczych informacji o swoich wyrobach producent lub importer żywności manifestuje, że prowadzi działaność w sposób odpowiedzialny społecznie.

Ukryj

"Nic nie potrafi nam dać
tyle zdrowia i tyle przyjemności,
co jedzenie"

E-mail: redakcja@jedzdobrze.pl, Tel. 570 950 952, Godz. pracy 8:00 - 16:00

Justyna Zjawińska „SANTINI"

Justyna Zjawińska „SANTINI"

Adres: ul. Chlebowa 4/8, 61-003 Poznań,
Telefon: +48601711755
https://www.slodkoizdrowo.pl/
biuro@santini.com.pl

Dystrybutor i producent zdrowych słodyczy na bazie ksylitolu.
Santini istnieje na polskim rynku od 2008 r. Firma powstała z potrzeby zdrowych i słodkich produktów. Jako jedni z pierwszych firm wprowadziliśmy na rynek cukier brzozowy - ksylitol.
Oprócz ksylitolu i innych zdrowych słodzików stale rozszerzamy linię zdrowych słodyczy słodzonych ksylitolem. Obecnie Santini posiada największą gamę zdrowych słodyczy.

Oferta producenta

Tabele wartości odżywczej produktów spożywczych


Nazwawielkość opakowania Producent/Autor EAN Sklep Energia IG Porównaj produkty
Ksylitol 1000 g Justyna Zjawińska „SANTINI" 5908234462166 Gdzie kupić... 240 kcal 8

Komentarze

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.

* - te pola są obowiązkowe

Brak komentarzy