Uruchom Program Drdietman

Dobre odżywianie jest konieczne dla zdrowia. Żeby jeść zdrowo, musisz wiedzieć, co jesz. Odpowiednia wiedza o produktach spożywczych pomoże Ci w ich trafnym doborze. Umożliwi też, niezbędne dla zachowania dobrego zdrowia, okresowe sprawdzanie zbilansowania Twojego odżywiania. Jest zatem niezwykle ważne, żeby każda zainteresowana osoba mogła bez problemu dotrzeć do informacji o wszystkich obecnych na rynku wyrobach spożywczych.

Dlatego odpowiednia informacja o produktach spożywczych powinna być zdromadzona w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

Zobacz więcej

Dla umożliwenia wszystkim konsumentom korzystania z prawa do ochrony zdrowia Portal jedzdobrze.pl udostępnia Tabele wartości odżywczych. Każdy producent lub importer żywności może publikować w nich informacje o swoich wyrobach.

Dbałość o zdrowie klientów nakazuje tym osobom podawanie w Tabelach nie tylko informacji, których publikowanie jest obligatoryjne. Powinny być w nich także zamieszczone wszelkie informacje o danym wyrobie, mogące mieć wpływ na zdrowie osoby, która go spożyje.

Poprzez publikowanie w Tabelach wartości odżywczych informacji o swoich wyrobach producent lub importer żywności manifestuje, że prowadzi działaność w sposób odpowiedzialny społecznie.

Ukryj

"Nic nie potrafi nam dać
tyle zdrowia i tyle przyjemności,
co jedzenie"

E-mail: redakcja@jedzdobrze.pl, Tel. 570 950 952, Godz. pracy 8:00 - 16:00

HORTEX SP. Z O.O.

HORTEX SP. Z O.O.

Adres: ul. Mszczonowska 2, 02‑337 Warszawa,
Telefon: +48486757400
https://www.hortex.pl/
klient.kontakt@hortex.com.pl

Najlepsze owoce i warzywa? Perfekcja wykonania? Najwyższa jakość? Naturalność bez kompromisów?
Oczywiście! Z tego Hortex słynie od lat!
W ofercie HORTEX każdy znajdzie swój ulubiony smak – wyjątkowych soków 100%, pysznych nektarów czy orzeźwiających napojów.
HORTEX TO WYJĄTKOWY SMAK, KTÓRY RODZI SIĘ Z PASJI! Z pasji do owoców i warzyw oczywiście! Pasjonuje nas wyszukiwanie i wybieranie tych najlepszych i tworzenie z nich wyjątkowych produktów! Bo pasja nadaje życiu smak!
Hortex, Prosto z Natury. ROBIMY WSZYSTKO ABY CODZIENNE ODŻYWIANIE OPARTE NA OWOCACH I WARZYWACH BYŁO ŁATWE, PYSZNE I WYGODNE.

Oferta producenta

Tabele wartości odżywczej produktów spożywczych


Nazwawielkość opakowania Producent/Autor EAN Sklep Energia IG Porównaj produkty
Sok pomarańczowy 1 l HORTEX SP. Z O.O. 5900500024290 Gdzie kupić... 45 kcal 53

Komentarze

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.

* - te pola są obowiązkowe

Brak komentarzy