Uruchom Program Drdietman

Dobre odżywianie jest konieczne dla zdrowia. Żeby jeść zdrowo, musisz wiedzieć, co jesz. Odpowiednia wiedza o produktach spożywczych pomoże Ci w ich trafnym doborze. Umożliwi też, niezbędne dla zachowania dobrego zdrowia, okresowe sprawdzanie zbilansowania Twojego odżywiania. Jest zatem niezwykle ważne, żeby każda zainteresowana osoba mogła bez problemu dotrzeć do informacji o wszystkich obecnych na rynku wyrobach spożywczych.

Dlatego odpowiednia informacja o produktach spożywczych powinna być zdromadzona w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

Zobacz więcej

Dla umożliwenia wszystkim konsumentom korzystania z prawa do ochrony zdrowia Portal jedzdobrze.pl udostępnia Tabele wartości odżywczych. Każdy producent lub importer żywności może publikować w nich informacje o swoich wyrobach.

Dbałość o zdrowie klientów nakazuje tym osobom podawanie w Tabelach nie tylko informacji, których publikowanie jest obligatoryjne. Powinny być w nich także zamieszczone wszelkie informacje o danym wyrobie, mogące mieć wpływ na zdrowie osoby, która go spożyje.

Poprzez publikowanie w Tabelach wartości odżywczych informacji o swoich wyrobach producent lub importer żywności manifestuje, że prowadzi działaność w sposób odpowiedzialny społecznie.

Ukryj

"Nic nie potrafi nam dać
tyle zdrowia i tyle przyjemności,
co jedzenie"

E-mail: redakcja@jedzdobrze.pl, Tel. 570 950 952, Godz. pracy 8:00 - 16:00

Ferma Kur Niosek Tomasz Brzozowski

Ferma Kur Niosek Tomasz Brzozowski

Adres: ul. Rokotów 75, 96-513 Nowa Sucha,
Telefon: +48468618207
https://wybieganekury.pl/
zamowienia@wybieganekury.pl

Jesteśmy rodzinną fermą specjalizującą się w produkcji jaj w systemie wolno wybiegowym.
Naszym kurom zapewniamy najlepsze warunki: mają ciepłe, bezpieczne schronienie na grzędzie w nowoczesnym kurniku, swobodnie wychodzą na wybieg, jedzą zdrową paszę,
a ich tryb życia wyznacza naturalny rytm dobowy. Dzięki temu są po prostu zadowolone. To pozwala na produkcję najwyższej klasy jaj dzięki, którym wasze codzienne posiłki będą zdrowe, pożywne i smaczne.

Oferta producenta

Tabele wartości odżywczej produktów spożywczych


Nazwawielkość opakowania Producent/Autor EAN Sklep Energia IG Porównaj produkty
Jaja z wolnego wybiegu 600 g Ferma Kur Niosek Tomasz Brzozowski 590202067004 Gdzie kupić... 155 kcal

Komentarze

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.

* - te pola są obowiązkowe

Brak komentarzy