Uruchom Program Drdietman

Dobre odżywianie jest konieczne dla zdrowia. Żeby jeść zdrowo, musisz wiedzieć, co jesz. Odpowiednia wiedza o produktach spożywczych pomoże Ci w ich trafnym doborze. Umożliwi też, niezbędne dla zachowania dobrego zdrowia, okresowe sprawdzanie zbilansowania Twojego odżywiania. Jest zatem niezwykle ważne, żeby każda zainteresowana osoba mogła bez problemu dotrzeć do informacji o wszystkich obecnych na rynku wyrobach spożywczych.

Dlatego odpowiednia informacja o produktach spożywczych powinna być zdromadzona w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

Zobacz więcej

Dla umożliwenia wszystkim konsumentom korzystania z prawa do ochrony zdrowia Portal jedzdobrze.pl udostępnia Tabele wartości odżywczych. Każdy producent lub importer żywności może publikować w nich informacje o swoich wyrobach.

Dbałość o zdrowie klientów nakazuje tym osobom podawanie w Tabelach nie tylko informacji, których publikowanie jest obligatoryjne. Powinny być w nich także zamieszczone wszelkie informacje o danym wyrobie, mogące mieć wpływ na zdrowie osoby, która go spożyje.

Poprzez publikowanie w Tabelach wartości odżywczych informacji o swoich wyrobach producent lub importer żywności manifestuje, że prowadzi działaność w sposób odpowiedzialny społecznie.

Ukryj

"Nic nie potrafi nam dać
tyle zdrowia i tyle przyjemności,
co jedzenie"

E-mail: redakcja@jedzdobrze.pl, Tel. 570 950 952, Godz. pracy 8:00 - 16:00

Farmio SA

Farmio SA

Adres: al. Rzeczypospolitej 1, 02-972 Warszawa,
Telefon: +48226490652
http://www.farmio.com/
marketing@farmio.com

Farmio SA to właściciel marki świeżych jaj Farmio pochodzących od kur karmionych paszą wolną od GMO oraz dodatkowo badanych na obecność antybiotyków.
Nasza działalność opiera się na współpracy z wyselekcjonowanymi Rolnikami prowadzącymi gospodarstwa kur niosek w całej Polsce. Współpraca ta odbywa się zgodnie z restrykcyjną polityką jakości Farmio, której kluczowymi elementami są wymóg karmienia kur paszą wolną od GMO oraz badania jaj na obecność antybiotyków w niezależnym, akredytowanym laboratorium. System kontrolny Farmio podnosi poprzeczkę i wykracza poza obwiązujące standardy w branży, a nam oraz konsumentom daje pewność otrzymywania produktów najwyższej jakości.

Oferta producenta

Tabele wartości odżywczej produktów spożywczych


Nazwawielkość opakowania Producent/Autor EAN Sklep Energia IG Porównaj produkty
Jaja z wolnego wybiegu 10M 500 g Farmio SA Gdzie kupić... 139 kcal

Komentarze

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.

* - te pola są obowiązkowe

Brak komentarzy