Uruchom Program Drdietman

Dobre odżywianie jest konieczne dla zdrowia. Żeby jeść zdrowo, musisz wiedzieć, co jesz. Odpowiednia wiedza o produktach spożywczych pomoże Ci w ich trafnym doborze. Umożliwi też, niezbędne dla zachowania dobrego zdrowia, okresowe sprawdzanie zbilansowania Twojego odżywiania. Jest zatem niezwykle ważne, żeby każda zainteresowana osoba mogła bez problemu dotrzeć do informacji o wszystkich obecnych na rynku wyrobach spożywczych.

Dlatego odpowiednia informacja o produktach spożywczych powinna być zdromadzona w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

Zobacz więcej

Dla umożliwenia wszystkim konsumentom korzystania z prawa do ochrony zdrowia Portal jedzdobrze.pl udostępnia Tabele wartości odżywczych. Każdy producent lub importer żywności może publikować w nich informacje o swoich wyrobach.

Dbałość o zdrowie klientów nakazuje tym osobom podawanie w Tabelach nie tylko informacji, których publikowanie jest obligatoryjne. Powinny być w nich także zamieszczone wszelkie informacje o danym wyrobie, mogące mieć wpływ na zdrowie osoby, która go spożyje.

Poprzez publikowanie w Tabelach wartości odżywczych informacji o swoich wyrobach producent lub importer żywności manifestuje, że prowadzi działaność w sposób odpowiedzialny społecznie.

Ukryj

"Nic nie potrafi nam dać
tyle zdrowia i tyle przyjemności,
co jedzenie"

E-mail: redakcja@jedzdobrze.pl, Tel. 570 950 952, Godz. pracy 8:00 - 16:00

Brodowski Owoce

Brodowski Owoce

Adres: ul. Komorów 61A, 96-214 Komorów,
Telefon: +48660686534
https://www.brodowskiowoce.pl/
info@brodowskiowoce.pl

Nasza firma specjalizuje się w uprawie owoców miękkich, takich jak truskawki, wiśnie, czereśnie, porzeczki czarne oraz śliwki. W naszym sadzie znajdziesz także gruszki i jabłka.
Zdrowa uprawa jest dla nas najważniejsza. Dlatego cały czas rozwijamy i ulepszamy nasze uprawy, aby były jeszcze bardziej ekologiczne. Na jednej z działek rozpoczęliśmy testy ekologicznej hodowli jabłek. Truskawki zaczęliśmy sadzić na agrowłókninie, co pozwala zniwelować użycie szkodliwych oprysków z herbicydów.

Oferta producenta

Tabele wartości odżywczej produktów spożywczych


Nazwawielkość opakowania Producent/Autor EAN Sklep Energia IG Porównaj produkty
Śliwki suszone bez pestek 70 g Brodowski Owoce 5906395597123 Gdzie kupić... 325 kcal 40

Komentarze

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.

* - te pola są obowiązkowe

Brak komentarzy