Uruchom Program Drdietman

Dobre odżywianie jest konieczne dla zdrowia. Żeby jeść zdrowo, musisz wiedzieć, co jesz. Odpowiednia wiedza o produktach spożywczych pomoże Ci w ich trafnym doborze. Umożliwi też, niezbędne dla zachowania dobrego zdrowia, okresowe sprawdzanie zbilansowania Twojego odżywiania. Jest zatem niezwykle ważne, żeby każda zainteresowana osoba mogła bez problemu dotrzeć do informacji o wszystkich obecnych na rynku wyrobach spożywczych.

Dlatego odpowiednia informacja o produktach spożywczych powinna być zdromadzona w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

Zobacz więcej

Dla umożliwenia wszystkim konsumentom korzystania z prawa do ochrony zdrowia Portal jedzdobrze.pl udostępnia Tabele wartości odżywczych. Każdy producent lub importer żywności może publikować w nich informacje o swoich wyrobach.

Dbałość o zdrowie klientów nakazuje tym osobom podawanie w Tabelach nie tylko informacji, których publikowanie jest obligatoryjne. Powinny być w nich także zamieszczone wszelkie informacje o danym wyrobie, mogące mieć wpływ na zdrowie osoby, która go spożyje.

Poprzez publikowanie w Tabelach wartości odżywczych informacji o swoich wyrobach producent lub importer żywności manifestuje, że prowadzi działaność w sposób odpowiedzialny społecznie.

Ukryj

"Nic nie potrafi nam dać
tyle zdrowia i tyle przyjemności,
co jedzenie"

E-mail: redakcja@jedzdobrze.pl, Tel. 570 950 952, Godz. pracy 8:00 - 16:00

odchudzanie

Odchudzanie z DrDietman

Autor: Data publikacji: 24 stycznia 2020

Prawdopodobnie większość ludzi, którzy mają nadwagę lub są otyli, chciałoby odzyskać szczupłą sylwetkę. Jednak zwykle podchodzą oni do odchudzania się z rezerwą. Górę biorą u nich obawy przed uciążliwościami diety. Boją się też, że będą musieli wyrzec się przyjemności jedzenia.

Ludzie ci nieraz słyszeli, że osoby, które podjęły diety redukcyjne, nie dość, że przeszły gehennę, to po upływie pewnego czasu odzyskały utracone kilogramy z naddatkiem. Obawa przed odchudzaniem się zniknie jednak, ponieważ opracowano sposób na skuteczne odchudzanie, nie tylko nie wymagające wysiłku, lecz także bardzo przyjemne.

Chcesz schudnąć nie tracąc przyjemności jedzenia? Boisz się, że jedząc rzeczy, które Ci smakują, przytyjesz?


Kliknij i dowiedz się więcej!