Uruchom Program Drdietman

Dobre odżywianie jest konieczne dla zdrowia. Żeby jeść zdrowo, musisz wiedzieć, co jesz. Odpowiednia wiedza o produktach spożywczych pomoże Ci w ich trafnym doborze. Umożliwi też, niezbędne dla zachowania dobrego zdrowia, okresowe sprawdzanie zbilansowania Twojego odżywiania. Jest zatem niezwykle ważne, żeby każda zainteresowana osoba mogła bez problemu dotrzeć do informacji o wszystkich obecnych na rynku wyrobach spożywczych.

Dlatego odpowiednia informacja o produktach spożywczych powinna być zdromadzona w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

Zobacz więcej

Dla umożliwenia wszystkim konsumentom korzystania z prawa do ochrony zdrowia Portal jedzdobrze.pl udostępnia Tabele wartości odżywczych. Każdy producent lub importer żywności może publikować w nich informacje o swoich wyrobach.

Dbałość o zdrowie klientów nakazuje tym osobom podawanie w Tabelach nie tylko informacji, których publikowanie jest obligatoryjne. Powinny być w nich także zamieszczone wszelkie informacje o danym wyrobie, mogące mieć wpływ na zdrowie osoby, która go spożyje.

Poprzez publikowanie w Tabelach wartości odżywczych informacji o swoich wyrobach producent lub importer żywności manifestuje, że prowadzi działaność w sposób odpowiedzialny społecznie.

Ukryj

"Nic nie potrafi nam dać
tyle zdrowia i tyle przyjemności,
co jedzenie"

E-mail: redakcja@jedzdobrze.pl, Tel. 570 950 952, Godz. pracy 8:00 - 16:00

Dopisywanie produktów na zlecenie

Autor: Kamil Karzyński Data publikacji: 9 kwietnia 2019

Nawał wniosków naszych czytelników o zamieszczenie określonego produktu w Portalu, celem umożliwienia bilansowania diety oraz przesyłanie nam przez producentów kart produktu sprawiły, że nasza redakcja nie jest w stanie nadążyć z dopisywaniem produktów do Portalu. W związku z powyższym kolegium redakcyjne postanowiło powołać nowy dział redakcji zajmujący się rejestrowaniem konta producenta w Portalu oraz wpisywaniem produktów. Usługa obejmuje między innymi wypełnienie profilu producenta informacjami i materiałami promocyjnymi przekazanymi przez zleceniodawcę, a także dopisanie produktu, obliczenie wartości odżywczej na podstawie otrzymanych danych oraz wygenerowanie pliku zawierającego dane do umieszczenia na etykiecie w zgodzie z obowiązującymi przepisami oraz aktualizację opublikowanych informacji. Cena usługi jest umowna i powinna oscylować w pobliżu kwoty 100 zł netto od każdego dopisanego produktu. Więcej informacji można uzyskać drogą elektroniczną pisząc na redakcja@jedzdobrze.pl