Substytuty diety wspomagacze insuliny

Autor Wiadomość

Data rejestracji
2010-08-23

Witam pije od 1 tygodnia herbatę Glucos Care takie coś zielonym opakowaniu, herbata ze składnikami Gymnema sylvestre - liść pnącza drzewiastego pochodzącego z Indii, zawierający - kwasy gymnemowe oraz gurmarynę, które regulują gospodarkę węglowodanową organizmu. Składniki Gymnemy sylvestre regulują poziom cukru we krwi, poprzez stymulację beta-komórek trzustki, co może zwiększać wydzielanie insuliny. Wiem, że każdy reaguje inaczej ale powiem szczerze, że apetyt na słodkości odchodzi. Może ktoś z Was już pił konkretnie ten produkt bo mi to poleciła jedna pani z apteki i mówiła , że to podobno pomaga ale działa dopiero po jakiś 2, 3 tygodniach od spożywania jak ktoś coś wie proszę dajcie znać pozdrawiam.

Data rejestracji
2015-01-13

Ja biorę tabletki https://alenergy.eu/p/kapsulki,kartonik/ale_antioxide.html - po nich czuję się dużo lepiej. Lubię biegać i robię to codziennie więc stosuję też inne produkty tej firmy bo są bezpieczne dla diabetyków.

Data rejestracji
2015-01-14

ooo fajnie, że ALE ma produkty dla diabetyków, może powiedzieć swojemu kumplowi o tym, ucieszy się :)

Data rejestracji
2015-01-13

No tak, ja sprawdziłam Ale Thunder Gel kiedy miałam niski cukier i szybko mi się polepszyło, pozytywny efekt odczułam w ciągu godziny. A poza tym przy bieganiu towarzyszy mi Ale Race, również wskazany dla diabetyków.

Data rejestracji
2015-01-13

Wszystkie produkty ALE są bezpieczne dla diabetyków. Ja osobiście bardzo lubię te produkty. Ciężko znaleźć coś równie dobrego.

Data rejestracji
2015-01-14

z tego co ja wiem to firma ALE jest chyba jedyną, która ma tak bogate portfolio i to skierowane do diabetyków :) co zasługuje naprawdę na uwage ;)