logowanie

przypomnij hasło | zarejestruj się

Pobierz bezpłatnie program Dr.Dietman 2

Pobierz nowego Dietmana

Pobierz starą wersję Dietmana

Aby uruchomić program pod Windows Vista należy wyłączyć Kontrolę Konta Użytkownika

Klikając w powyższe linki pobierzesz Program Dr.Dietman 2. Program w starej wersji działa w Windowsach 98, ME i XP. Funkcjonuje on prawidłowo, jednak jest wolny i dosyć mocno obciąża pamięć operacyjną komputera. Program w nowej wersji tych wad nie posiada, jednak nie jest ustabilizowany i może się zawieszać.

Jest oczywistym, że nasze codzienne pożywienie powinno zawierać wszystkie niezbędne wartości odżywcze, w takich ilościach, jakie potrzebujemy i zużywamy. Jednak nawet dietetycy tego nie podkreślają. Wiedzą, że sprawdzenie prawidłowości całodniowego odżywiania wymaga kilku godzin liczenia. Opracowaliśmy więc program, który skraca ten czas do kilku minut.

Program Dr.Dietman nie powstał dla zarobku. Zgodnie z misją fundacji chcemy, aby był on dostępny w internecie, bezpłatnie dla wszystkich. Wymaga on jednak dopracowania. Z chęcią przywitamy osoby i instytucje, które zechcą przyczynić się do udoskonalenia Dietmana. Może być to pomoc finansowa (Nr konta: 82 2130 0004 2001 0355 8483 0001) lub merytoryczna. Znawców języka C zapraszany do kontaktu z nami jedzdobrze@jedzdobrze.pl.

Zbigniew Młynarski