Zwalcz nadwagę wygraj zdrowie!

ROZMOWA Z KONRADEM GACĄ, POMYSŁODAWCĄ AKCJI

Masz problem z nadwagą, boisz się, że w długie jesienno-zimowe wieczory zyskasz dodatkowe kilogramy? Z nami Ci to nie grozi. Przyłącz się do nas. Już wkrótce rusza czwarta edycja kampanii prozdrowotnej Chudniesz – Wygrywasz Zdrowie.

* Otyłość to największa choroba XXI wieku. Przez trzy edycje akcji udało się Panu z powodzeniem z nią walczyć. Wszyscy uczestnicy stracili grubo ponad tonę zbędnego tłuszczu!

Walka z nadmiarem tłuszczu to nasze zadanie, głównym celem jednak jest edukacja wszystkich, jak ważne dla zdrowia jest prowadzenie aktywnego, prozdrowotnego trybu życia. Ruch, właściwa dieta dają komfort życia psychicznego i fizycznego każdemu z nas.

* W sumie zwycięzcy trzech edycji akcji: Małgorzata Bujak, Dariusz Czeranowski, Waldemar Jurak schudli 172 kilogramy, z czego ten ostatni aż 72 kg! Takich efektów chyba się Pan nie spodziewał?

Piloci od samego początku wiedzieli, ile chcą schudnąć i to im się udało. Zresztą każda osoba, która podda się stuprocentowo moim zaleceniom i będzie ściśle realizowała program treningowo-żywieniowy, zredukuje tyle tłuszczu, ile potrzebne będzie dla zdecydowanej poprawy kondycji zdrowotnej. Naszym celem nie jest bicie rekordów, ale jeśli w czwartej edycji znajdzie się pilot, którego kondycja zdrowotna na to pozwoli i będzie taka potrzeba, to może zrzucić nawet 100 kilogramów.

* Czym czwarta edycja akcji będzie się różniła od poprzednich?

Tym razem hasło przewodnie to „Psychologia odchudzania”. W program treningowo-żywieniowy włączone zostaną elementy psychologii, które dadzą nam stuprocentową gwarancję odniesienia sukcesu i jego trwałość. W odchudzaniu najważniejsze jest pozytywne podejście i wiara w to, że z własnym ciałem można zrobić bardzo wiele, jeśli tylko ustalimy, co tak właściwie chcemy osiągnąć, żeby poczuć z tego zadowolenie i satysfakcję.

* Kto może zostać pilotem akcji?

Każda osoba, która ma nadwagę powyżej 20 kilogramów, jest zdeterminowana w walce z tłuszczem i chce poprawić jakość swego życia. 7 października o godzinie 13 rozpocznie się casting w Centrum Odchudzania, podczas którego wybierzemy cztery osoby. Piloci uczestniczyć będą przez osiem miesięcy w programie odchudzającym wartym aż pięć tysięcy złotych. Do tego walczyć będą nie tylko o zdrowie, ale i cenne nagrody, między innymi wycieczkę zagraniczną. Osoby, które nie zostaną pilotami, a przyjdą na casting z kuponem wyciętym z Kuriera Lubelskiego, otrzymają od nas prezenty w postaci: tygodnia gratisowych zajęć w Centrum Odchudzania KM Magnum Sport, 5 minut solarium oraz kartę stałego klienta, która już w pierwszym miesiącu upoważnia do rabatu w wysokości 80 złotych.

Źródło: www.kurierlubelski.pl