Sadowski Rafał - Liczba Dr.Dietmana 10/354

Najbardziej lubię... grecką sałatkę w upalny, upojny wieczór... Poza tym RYBY! Wędzone – np. rybę maślaną, łososia... świeże i pachnące najlepiej smakują oczywiście nad morzem...

Rafał Sadowski Rafał Sadowski. Lat 29. Jeden z najlepiej zapowiadających się artystów estradowych i filmowych młodego pokolenia. Absolwent łódzkiej Filmówki, aktor, piosenkarz, wodzirej, polski Frank Sinatra, z zamiłowania - masażysta. Obecnie występuje w teatrze SABAT Małgorzaty Potockiej. Interesuje się filmem i telewizją, literaturą wspołczesną, lotnictwem. Uprawia tenis, narciarstwo, żeglarstwo, kolarstwo, gra w siatkówkę, jeździ konno.

Jedzenie jest dla Mnie... rarytasem życiowym! Fantastyczną rozkoszą przeżywania orgazmów smakowych. Przeżywam je, jedząc coś przepysznego, co mogę wąchać i smakować jak... kobietę.

Lubię jadać z... pięknymi kobietami i z przyjaciółmi, którzy lubią dobrze zjeść...

Rafał Sadowski - Jadłospis Dziś jadłem...

Śniadanie: sandwiche z margaryną, kiełbasą żywiecką, serkiem Brie i pomidorem i do tego jogurt owocowy pitny i czereśnie.
Obiad: chłodnik z botwinką.
Kolacja: sandwiche z margaryną, sałatką z papryki, rodzynkami, selerem, kukurydzą z ziemniakami i piwko.
W ciągu dnia podjadałem dwa jabłka, kabanosy z kurczaka.

Komentarz Dietetyka

Praca aktora i piosenkarza wymaga nie tylko doskonałej pamięci i szybkiej koncentracji, ale również sprawności fizycznej - po prostu formy godnej gwiazdora! Pan Rafał jest z natury osobą bardzo energiczną, ma szybką przemianę materii, więc liczba kalorii nie jest tak istotna, jak ilość dostarczanych witamin i minerałów z pożywieniem. Stres, nikotyna to mieszanka wybuchowa, zwiększająca zapotrzebowanie na antyoksydanty, jak i na witaminy z grupy B, (w jadłospisie Pana Rafała występuje niedobór witaminy B1!) są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. W celu uzupełnienia niedoborów Pan Rafał mógłby zaserwować sobie, kilka razy w tygodniu, orzechy np. pistacjowe. A w okresach napięcia emocjonalnego lub fizycznego zaleca się większe spożycie świeżych, pełnowartościowych produktów (pełnoziarniste pieczywo, kasze, orzechy, pestki słonecznika, dyni, płatki owsiane, warzywa)

- Kalograf - prezentacja wchłaniania spożytych pokarmów

Rafał Sadowski - Kalograf

- Paski - prezentacja zaspokojenia zapotrzebowania na składniki pokarmowe

Rafał Sadowski - Paski

Najbardziej lubię... grecką sałatkę w upalny, upojny wieczór... Poza tym ryby! Wędzone - np. rybę maślaną, łososia. Świeże i pachnące najlepiej smakują oczywiście nad morzem. Bardzo lubię też śledzie, w oleju z cebulką. Z ryb słodkowodnych uwielbiam pstrąga smażonego z cytryną oraz karpia w każdej postaci. Oczywiście najlepiej, gdyby był złowiony przeze mnie… Najbardziej lubię łowić ryby na naszych Mazurach, w pięknych jeziorach.

Pamiętam że... moja kochana Babcia robiła znakomitą kaszkę mannę, z pysznym, pachnącym cukrem waniliowym. Pachniała i smakowała lekką spalenizną, taką podpaloną kaszką.... Pycha! Obaj z bratem zawsze zajadaliśmy się tym przysmakiem. Z dzieciństwa pamiętam też jajecznicę mojego taty, taką z cebulką, na boczku. Robił ją w każdą niedzielę, to była nasza tradycja.

Dieta... Odchudzanie...
Nie odchudzałem się. Stosowałem dietę celu wyrzucenia złogów i toksyn z organizmu ,ale tym samym się też odchudziłem. Stosowałem dietę octową (ocet jabłkowy), warzywa na parze i owoce a także kolonoterapię... i do tego jeszcze jakiś suplement...

rozmawiała i komentowała
Agnieszka Starbała