Kilka słów o...

Program Dr.Dietman 2 podobnie jak program Dr.Dietman umożliwia sprawdzenie prawidłowości odżywiania. Po wpisaniu do niego co danego dnia zjesz dowiesz się, czy Twój organizm otrzymał z pożywieniem to, czego potrzebował.

Program może również podpowiadać Ci co jeść, aby Twoje posiłki były smaczne i odpowiednie dla potrzeb organizmu. Wystarczy uzupełnić listę produktów „ulubionych”. Osoby, którym zdrowie szwankuje, oraz ze skłonnością do nadwagi, powinny uzgodnić normę żywieniową i „ulubione” z lekarzem lub dietetykiem.

Prawo bezpłatnego korzystania z programu Dr.Dietman 2 służy osobom zarejestrowanym w wortalu www.jedzdobrze.pl, które w wykonywaniu działalności zawodowej pomagają innym osobom w doborze diety. Dotyczy to zwłaszcza lekarzy, dietetyków, trenerów, pielęgniarek, masażystów, a także innych osób posiadających odpowiednie kwalifikacje, w tym moderatorów forów internetowych związanych z dietami i odżywianiem oraz studentów kierunków medycznych lub innych, związanych z żywieniem. Uprawnienie powyższe dotyczy zarówno wykorzystywania programu w celu pomagania innym osobom, a także dla pogłębiania wiedzy o żywieniu i produktach żywnościowych.
Aby go pobrać kliknij tutaj

Uwaga! Aby uruchomić program potrzebny jest minimum Windows XP.